Nasi Inwestorzy to wybitni przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem biznesowym

Inwestorzy

 • DGS

  Firma DGS Logistic to firma zbudowana przez ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej i transportowej. Firma zajmuje się transportem drogowym, morskim i lotniczym, a swoją działalnością obejmuje Europę, bliski wschód a także Afrykę Północną. W ciągu kilku lat stała się jednym z mocniejszych graczy w branży TSL we wschodniej Polsce. Firma posiada 3 oddziały, główny znajduje się w Tomaszowie Lubelskim, oraz dwa pozostałe są w Ostrołęce i Krakowie. Obecny roczny obrót firmy to ponad 40mln zł rocznie.

 • Hotel Antoni***

  Hotel Antoni*** działa z powodzeniem na rynku już od 25 lat. Jest rodzinnym biznesem, prowadzonym z poświęceniem i zaangażowaniem. Właściciele dbają o ciągły rozwój i podwyższanie jakości usług, w związku z tym hotel stał się niekwestionowanym liderem w branży hotelarsko – gastronomicznej powiatu Tomaszowskiego. Hotel może pochwalić się krytym basenem, SPA, sauną, kręgielnią czy nowoczesną salą zabaw dla dzieci, a hotelowa restauracja serwuje wykwintną kuchnię, znaną nie tylko w regionie.

 • Jerzy Majewski

  Jerzy Majewski – przedsiębiorca z Tomaszowa Lubelskiego, swoją działalnośc prowadzi już od 30 lat, współwłaściciel firmy TOMEX Sp.J, właściciel stacji paliw oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego.

 • TRANSEXPRES - Mariusz Szczepaniuk

  Przedsiębiorca od ponad 25 lat. Swoją działalność zaczynał od handlu i transportu międzynarodowego, sukcesywny rozwój sprawił ze firma w tej chwili posiada flotę aut pomocy drogowej, parking depozytowy, samochody ciężarowe oraz nowoczesną myjnię samochodową.

 • PCM SP Z O.O

  Od kilkunastu lat doradzamy naszym klientom w kwestii organizacji dostaw towarów z Europy, USA i Dalekiego Wschodu. Optymalizujemy koszty odpraw celnych i logistyki. Głównym adresatem naszych usług są firmy ukraińskie i rosyjskie.