Program Razem Przez Biznes

Program RPB

Dla kogo jest przeznaczony program RPB?

Dla kogo jest przeznaczony program RPB?

Program Razem Przez Biznes skierowany jest do osób:

 • poszukujących zewnętrznego finansowania swojego pomysłu na biznes
 • potrzebujących dodatkowych funduszy na rozwój obecnej firmy
 • zamieszujących i/lub prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu tomaszowskiego, zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i lubaczowskiego.
Dlaczego warto wziąć udział w programie?

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

Na rynku istnieje wiele sposobów pozykania dofinansowania na start lub rozwój firmy. Te programy jednak wymagają wypełniania stosu dokumentów, cała procedura często trwa miesiącami. Po otrzymaniu dotacji beneficjent zawsze jest zobowiązany do przestrzegania określonych, często rygorystycznych zasad.

W odróżnieniu od dotacji Unijnych lub Instytucyjnych nasz program jest znacznie prostszy i szybszy. Nie wymagamy skomplikowanych analiz rynkowych czy szczegółowego biznesplanu na najbliższe 10 lat działalności. Wystarczy wypełnić i przesłać zgłoszenie.

Nasi Inwestorzy to wybitni przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Ich wiedza i wsparcie pomoże Ci w relazacji marzeń.

Etapy pozsykania dofinasowania

Etapy pozsykania dofinasowania

Zobacz jakie 3 kroki dzielą Cię od otrzymania wsparcia finansowego Twojego biznesu

 1. Zgłoszenie
  Przesyłasz zgłoszenie za pomocą formularza, w którym przedstawiasz konkretny i zwięzły opis pomysłu na biznes lub opis prowadzonej działalności i planu na jej rozwój.
 2. Prezentacja
  Jesteś zaproszony na spotkanie, na którym osobiście prezentujesz swój projekt Inwestorom. Pokazujesz co chcesz robić, prototyp swojego produku lub próbke usługi.
 3. Umowa
  Podpisujesz umowę na warunkach jakie wynegocjowałeś. Inwestor przekazuje Ci pieniądze i rozpoczynasz pracę nad realizacją wspólnych założeń.
Nie czekaj! Zgłoś się już dzisiaj do programu i odmień swoje życie!
Wyślij zgłoszenie Regulamin RPB